Jak pracuję?

Rozwiń po więcej szczegółów

Każda część dnia jest dla mnie ważna w przypadku realizacji Waszego wymarzonego filmu, dlatego w dniu wesela towarzyszę Wam od przygotowań, poprzez ceremonię i zabawę na sali aż po formalne zakończenie najpóźniej do 1 w nocy w przypadku pakietu standard oraz premium.

Wybierając pakiet Wedding Highlight Film jestem z Wami podczas zabawy do godziny 22:00.

Cenię naturalność i autentyczność, dlatego materiały jakie realizuję, charakteryzują się dokumentalnym stylem reportażu, przedstawiając wszystkie wydarzenia w urokliwym klimacie, dzięki czemu Wy, jako para oraz goście weselni, możecie czuć się swobodnie przed obiektywem.

Cały reportaż realizuję wykorzysując wysokiej jakośći sprzęt rejestrujący obraz i dźwięk, dlatego możecie być pewni, że wszystkie najważniejsze elementy z dnia weselnego zostaną doskonale zapamiętane.

Odwołując się do swojego stylu realizacji gotowych materiałów, film nagrywam biorąc pod uwagę późniejszy montaż. Wszystkie elementy z dnia wesela poddane zostają odpowiedniej obróbce, aby wydobyć z nich najpiękniejsze momenty zarówno w sferze obrazu, jak i dźwięku.

Kieruję się zasadą, że utwory grane na sali weselnej są przede wszystkim dla bawiących się gości, aby napędzać przyjęcie weselne, dlatego podczas montażu filmu starannie i indywidualnie dobieram ścieżkę dźwiękową z odpowiednią licencją, biorąc pod uwagę Wasze wcześniejsze sugestie odnośnie ulubionych gatunków muzycznych oraz tych, których unikać. Korzystam z biblioteki utworów ArtList.io .

Gotowe materiały udostępniam w prywatnym folderze online, do którego otrzymujecie dostęp za pośrednictwem unikatowego linku. Jest to nowoczesny i najwygodniejszy sposób, dzięki któremu możecie rozsyłać film za pomocą wyżej wspomnianego linku rodzinie, znajomym i gościom weselnym.

Drewniany pendrive z Waszym grawerem w ozdobnym woreczku jest opcją dodatkową. Doskonale sprawdzi się jako fizyczna pamiątka lub prezent dla rodziców.

Wedding Highlight

Zwiastun ok 1 min
Materiał filmowy o długości 10 min
Ujęcia z drona

Standard

Teledysk do 3 min
Reportaż 20 min

Premium

Teledysk do 4 min
Reportaż 35 min
Zwiastun ok 1
Ujęcia z drona  
Drewniany pendrive

Wedding Highlight Film

Rozwiń po więcej szczegółów

Jest to idealny wybór dla par, którym zależy na uwiecznieniu tego wyjątkowego dnia w krótkiej, ale dynamicznej i urozmaiconej formie jako esencji w postaci zwiastunu oraz gotowego materiału filmowego.

Czas trwania głównego filmu wynosi 10 min i charakteryzuje się niezwykle bajkowym klimatem podkreślającym wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze momenty z całego dnia. Zawiera cechy charakterystyczne dla teledysku oraz filmu dokumentalnego. Wszystko to jest starannie dopracowane
i połączone w całość tworząc spójną historię.

Podczas realizacji skupiam się szczególnie na wizualnej formie przedstawienia Waszego dnia. Uwieczniam wyjątkowe, zabawne i wzruszające chwile ukazując emocje w sferze obrazu i dźwięku. Nie jest to typowy reportaż. Materiał, który realizuję, nie ma na celu zarejestrowania przebiegu całego dnia w typowy dla wielu filmów ślubnych sposób od A do Z.

Aby uzyskać zamierzony efekt, podczas nagrywania moim celem, poza uwiecznieniem najważniejszych wydarzeń, jest wyłapanie wyłącznie najpiękniejszych ujęć co sprawia, że wszystkie materiały, jakie zbieram podczas dnia ślubu są przemyślane i dopracowane technicznie, aby cieszyły oko i wydobywały emocje
i najwspanialsze wspomnienia z wesela. W tym dniu wspólnie tworzymy opowieść o miłości. Doskonałym uzupełnieniem będzie realizacja nagrań w urokliwym plenerze, aby wzbogacić sferę obrazu.

Podkład muzyczny jest wybierany przeze mnie indywidualnie podczas montażu, aby oddać klimat
i charakter Waszego wesela. Wszystkie sugestie odnośnie ulubionych gatunków muzycznych mile widziane! Swój wymarzony film otrzymacie w ciągu 6 miesięcy, lecz zawsze staram się skrócić czas oczekiwania.

Standard & Premium

Rozwiń po więcej szczegółów

Te pakiety charakteryzują się dokumentalnym reportażem filmowym z całego dnia wesela oraz teledyskiem przedstawiającym w pigułce Wasze najważniejsze wspomnienia.

Jeżeli zależy Wam na uwiecznieniu chronologicznie wszystkich wydarzeń ze starannie dopracowaną oprawą audiowizualną to jeden z tych pakietów będzie dla Was doskonałym wyborem. Realizację rozpoczynam od przygotowań i towarzyszę Wam aż do końca oczepin.

Zarejestrowany materiał zawiera elementy z każdego momentu wesela i jest urozmaicony dynamicznym montażem i indywidualnie dobranym przeze mnie podkładem muzycznym, który oddaje klimat i charakter tego najważniejszego dnia.

Podczas montażu, poza najistotniejszymi momentami, wybrane zostają same najciekawsze fragmenty
z tańców i zabaw, dzięki czemu oglądając gotowy materiał w swoich wspomnieniach będziecie mogli wracać do tego pięknego dnia.

Czas oczekiwania na gotowe materiały wynosi do 6 miesięcy.

FAQ

Rozwiń po więcej szczegółów

Czy w dniu ślubu masz ze sobą zapasowy sprzęt?

Jak najbardziej! Jestem przygotowany na każdą sytuację.

W jakiej jakości nagrywany jest film?

W powszechnym standardzie przyjęła się rozdzielczość Full HD 1080p i jest najbardziej kompatybilna z odtwarzaczami i urządzeniami domowymi – w takiej rozdzielczości udostępniam gotowe materiały. Mój sprzęt jest zgodny ze standardem 4K.

Jak jesteś ubrany podczas realizacji nagrań ze ślubu?

Zawsze schludnie, elegancko i w stonowanych odcieniach (szary, granatowy lub czarny).

Czy konieczne jest dodatkowe spotkanie jeszcze przed samym weselem, w celu ustalenia szczegółów?

Wystarczy, że najpóźniej do tygodnia przed weselem prześlecie mi plan dnia/scenariusz z uwzględnieniem wszystkich ważnych punktów programu wraz z adresami i godzinami rozpoczęcia.

Czy będziemy mieli możliwość wprowadzenia ewentualnych poprawek?

Jak najbardziej. Po otrzymaniu gotowych materiałów macie czas na przygotowanie wypunktowanej listy wraz z zaznaczeniem, które fragmenty wymagają poprawy/zamiany lub usunięcia.

Czy możemy otrzymać wszystkie surowe nagrania prosto z kamery?

Niestety nie ma takiej możliwości. Na selekcję i późniejszą obróbkę materiałów poświęcam bardzo dużo czasu, aby wydobyć wszystkie najpiękniejsze momenty z dnia wesela, a efekt finalny był zgodny z najwyższym, reprezentowanym przeze mnie standardem.

Skontaktuj się ze mną aby uzyskać pełną ofertę!